Produsele si solutiile TOPEX vor fi prezentate pentru piata telecom din Peru pe data de 8 aprilie, la Primul Congres de telefonie IP din Peru, organizat la Lima de catre partenerul sau din America de Sud, SUMTEC.

Fiind un lider in regiunea Peru, cunoscut pentru promovarea de solutii avansate de telecomunicatii, SUMTEC are ca scop cresterea productivitatii clientilor sai, de a imbunatati competitivitatea lor in interiorul si in afara tarii.

„SUMTEC este prima companie din Peru dezvoltatoare de tehnologii inovatoare in telefonia IP si evenimentul nostru va prezenta cele mai recente aplicatii hardware si solutii de telefonie IP dedicate zonei business. Expunerea produselor TOPEX in cadrul acestui eveniment se datoreaza atentiei noastre sporite de a atrage pe piata din Peru tehnologie de ultima generatie si echipamente ale unor furnizori mondiali lideri pe piata telecom, iar produsele TOPEX raspund perfect cerintelor noastre.”, a declarat Dl Jorge Lay CASTRO, Director Comercial la SUMTEC.

SUMTEC ITExpo este primul eveniment specializat in telefonie IP organizat in Peru. Acesta va oferi o sesiune de prezentari sustinute de catre manageri ai unor influente branduri care au devenit in ultimii 3 ani parte din portofoliul de telefonie IP pentru SUMTEC.

Va exista, de asemenea, o zona de expunere a principalelor produse si inovatii tehnologice ale producatorilor care participa la eveniment.

„SUMTEC este un partener tehnologic de incredere pentru noi si prin participarea la acest eveniment suntem increzatori ca vom reusi sa consolidam imaginea companiei TOPEX in piata Sud Americana. Participantii vor avea posibilitatea sa testeze echipamentele noastre, sa observe functionalitatea lor, sa obtina informatii publicitare si sa discute aplicatii posibile si proiecte viitoare.”

SUMTEC este o companie tehnologica dedicata de peste 17 ani pentru a oferi solutii de telecomunicatii sectorului corporate si call centers.

SUMTEC asigura cresterea sustinuta a clientilor si partenerilor sai de afaceri astfel incat acestia sa progreseze fata de concurenta.

TOPEX este o companie romaneasca ce produce echipamente de telecomunicatii destinate operatorilor de retele fixe si mobile precum si integratorilor IT&C. Are o experienta de peste 19 ani in cercetarea, dezvoltarea si productia echipamentelor de telecomunicatii civile si militare.

Portofoliul sau de produse include: Softswitch, Media Gateway-uri pentru tehnologii TDM, VoIP, GSM si CDMA (2G, 3G+), convertoare de semnalizare (SS7, ISDN, R2, SIP, H323), routere 3G WiFi, terminale fix-mobil (2G, 3G) si sisteme de comunicatii de voce ATC.

Citeste articolul pe: SmartNews

TOPEX va participa la Primul Congres de Telefonie IP organizat in Peru

Produsele si solutiile TOPEX vor fi prezentate pentru piata telecom din Peru pe data de 8 aprilie, la Primul Congres de telefonie IP din Peru, organizat la Lima de catre partenerul sau din America de Sud, SUMTEC.

Fiind un lider in regiunea Peru, cunoscut pentru promovarea de solutii avansate de telecomunicatii, SUMTEC are ca scop cresterea productivitatii clientilor sai, de a imbunatati competitivitatea lor in interiorul si in afara tarii.

„SUMTEC este prima companie din Peru dezvoltatoare de tehnologii inovatoare in telefonia IP si evenimentul nostru va prezenta cele mai recente aplicatii hardware si solutii de telefonie IP dedicate zonei business. Expunerea produselor TOPEX in cadrul acestui eveniment se datoreaza atentiei noastre sporite de a atrage pe piata din Peru tehnologie de ultima generatie si echipamente ale unor furnizori mondiali lideri pe piata telecom, iar produsele TOPEX raspund perfect cerintelor noastre.”, a declarat Dl Jorge Lay CASTRO, Director Comercial la SUMTEC.

SUMTEC ITExpo este primul eveniment specializat in telefonie IP organizat in Peru. Acesta va oferi o sesiune de prezentari sustinute de catre manageri ai unor influente branduri care au devenit in ultimii 3 ani parte din portofoliul de telefonie IP pentru SUMTEC.

Va exista, de asemenea, o zona de expunere a principalelor produse si inovatii tehnologice ale producatorilor care participa la eveniment.

„SUMTEC este un partener tehnologic de incredere pentru noi si prin participarea la acest eveniment suntem increzatori ca vom reusi sa consolidam imaginea companiei TOPEX in piata Sud Americana. Participantii vor avea posibilitatea sa testeze echipamentele noastre, sa observe functionalitatea lor, sa obtina informatii publicitare si sa discute aplicatii posibile si proiecte viitoare.”

SUMTEC este o companie tehnologica dedicata de peste 17 ani pentru a oferi solutii de telecomunicatii sectorului corporate si call centers.

SUMTEC asigura cresterea sustinuta a clientilor si partenerilor sai de afaceri astfel incat acestia sa progreseze fata de concurenta.

TOPEX este o companie romaneasca ce produce echipamente de telecomunicatii destinate operatorilor de retele fixe si mobile precum si integratorilor IT&C. Are o experienta de peste 19 ani in cercetarea, dezvoltarea si productia echipamentelor de telecomunicatii civile si militare.

Portofoliul sau de produse include: Softswitch, Media Gateway-uri pentru tehnologii TDM, VoIP, GSM si CDMA (2G, 3G+), convertoare de semnalizare (SS7, ISDN, R2, SIP, H323), routere 3G WiFi, terminale fix-mobil (2G, 3G) si sisteme de comunicatii de voce ATC.

Citeste articolul pe: SmartNews

Postat de pe data de 28 feb., 2010 in categoria Noutăți. Poti urmari comentariile acestui articol prin RSS 2.0. Acest articol a fost vizualizat de 440 ori.

Publica un raspuns