Produsele si solutiile TOPEX vor fi prezentate pentru piata telecom din Peru pe data de 8 aprilie, la Primul Congres de telefonie IP din Peru, organizat la Lima de catre partenerul sau din America de Sud, SUMTEC. Fiind un lider in regiunea Peru, cunoscut pentru promovarea de solutii avansate de telecomunicatii, SUMTEC are ca scop cresterea productivitatii si competitivitatii clientilor sai in interiorul si in afara tarii.
„SUMTEC este prima companie din Peru dezvoltatoare de tehnologii inovatoare in telefonia IP si evenimentul nostru va prezenta cele mai recente aplicatii hardware si solutii de telefonie IP dedicate zonei business. Expunerea produselor TOPEX in cadrul acestui eveniment se datoreaza atentiei noastre sporite de a atrage pe piata din Peru tehnologie de ultima generatie si echipamente ale unor furnizori mondiali lideri pe piata telecom, iar produsele TOPEX raspund perfect cerintelor noastre”, a declarat Jorge Lay CASTRO, Director Comercial la SUMTEC.
SUMTEC ITExpo este primul eveniment specializat in telefonie IP organizat in Peru. Acesta va oferi o sesiune de prezentari sustinute de catre manageri ai unor influente branduri care au devenit in ultimii trei ani parte din portofoliul de telefonie IP pentru SUMTEC. Va exista, de asemenea, o zona de expunere a principalelor produse si inovatii tehnologice ale producatorilor care participa la eveniment.
„SUMTEC este un partener tehnologic de incredere pentru noi si prin participarea la acest eveniment suntem increzatori ca vom reusi sa consolidam imaginea companiei TOPEX in piata Sud Americana. Participantii vor avea posibilitatea sa testeze echipamentele noastre, sa observe functionalitatea lor, sa obtina informatii publicitare si sa discute aplicatii posibile si proiecte viitoare”, a declarat Dan Hodos, Business Development Manager in cadrul TOPEX.

Citeste articolul pe: Agora News

TOPEX va participa la Primul Congres de Telefonie IP organizat in Peru

Produsele si solutiile TOPEX vor fi prezentate pentru piata telecom din Peru pe data de 8 aprilie, la Primul Congres de telefonie IP din Peru, organizat la Lima de catre partenerul sau din America de Sud, SUMTEC. Fiind un lider in regiunea Peru, cunoscut pentru promovarea de solutii avansate de telecomunicatii, SUMTEC are ca scop cresterea productivitatii si competitivitatii clientilor sai in interiorul si in afara tarii.
„SUMTEC este prima companie din Peru dezvoltatoare de tehnologii inovatoare in telefonia IP si evenimentul nostru va prezenta cele mai recente aplicatii hardware si solutii de telefonie IP dedicate zonei business. Expunerea produselor TOPEX in cadrul acestui eveniment se datoreaza atentiei noastre sporite de a atrage pe piata din Peru tehnologie de ultima generatie si echipamente ale unor furnizori mondiali lideri pe piata telecom, iar produsele TOPEX raspund perfect cerintelor noastre”, a declarat Jorge Lay CASTRO, Director Comercial la SUMTEC.
SUMTEC ITExpo este primul eveniment specializat in telefonie IP organizat in Peru. Acesta va oferi o sesiune de prezentari sustinute de catre manageri ai unor influente branduri care au devenit in ultimii trei ani parte din portofoliul de telefonie IP pentru SUMTEC. Va exista, de asemenea, o zona de expunere a principalelor produse si inovatii tehnologice ale producatorilor care participa la eveniment.
„SUMTEC este un partener tehnologic de incredere pentru noi si prin participarea la acest eveniment suntem increzatori ca vom reusi sa consolidam imaginea companiei TOPEX in piata Sud Americana. Participantii vor avea posibilitatea sa testeze echipamentele noastre, sa observe functionalitatea lor, sa obtina informatii publicitare si sa discute aplicatii posibile si proiecte viitoare”, a declarat Dan Hodos, Business Development Manager in cadrul TOPEX.

Citeste articolul pe: Agora News

Postat de pe data de 28 feb., 2010 in categoria Noutăți. Poti urmari comentariile acestui articol prin RSS 2.0. Acest articol a fost vizualizat de 561 ori.

Publica un raspuns